Aktuality a nástěnka

Šablony OP JAK

Jak jsme již psali, naše škola realizuje od 1. 10. 2022 do 30. 9. 2024 projekt s názvem ZŠ Věda – šablony OP JAK, reg.č. CZ.02.02.XX/00/22_002/0002497, jenž je financovaný z OP JAK.

Naši pedagogové, v rámci profesního růstu navštěvují školení, která se vztahují k mimoškolní činnosti ve školní družině nebo školním klubu. Naším cílem je produktivně využít dané šablony pro zkvalitnění vzdělávání, s využitím nových metod v pedagogickém procesu.

V rámci inovativního vzdělávání se naši žáci v tomto školním roce zapojili do takových aktivit  jako byly: Legiovlak – komentovaná prohlídka, Tváře úmluvy CITIES, Seznámení s výstavou první dámy v anglickém jazyce. Zúčastnili se simulační hry Podnebín, autorského čtení a vyprávění o knihách,  komentované výstavy Odkaz Jana Ámose Komenského, Nevidomé výstavy,  Zoo Praha – Indonézská džungle v anglickém jazyce, Navštívili Městskou knihovnu v Praze s vyprávěním o knihách. Nedílnou součástí byly i návštěvy divadelních představení: Labutí jezero, Tři mušketýři, Začarovaný les.

Nejnovější
Jazyková školaZákladní škola
Statní zkoušky
Písemná 17.5 a ústní 24.5 státní jazykové zkoušky na úroveň B2 z českého jazyka…
Číst více
Základní škola
Zápis do 1. třídy 2024/2025
Vážení rodiče, 19. dubna (pátek) vás a vaše děti srdečně zveme na zápis…
Číst více
Menu